Over ons

Bedrijfsprofiel

Ons team bestaat uit mensen met jarenlange ervaring in de maritieme sector. Door deze ervaring weten we wat belangrijk voor je is. Daarom werkt Jansma Shipyard alleen met fully traceable materialen. Ook leveren we alle onderdelen met de juiste documentatie, zodat je verzekerd bent van de beste kwaliteit.

Net als jij houden wij van een persoonlijke benadering en snelle service. Zodoende is alles wat we maken custom made. Ook zijn we 24 uur per dag, zeven dagen per week bereikbaar. Ten slotte zit je bij Jansma Shipyard altijd één-op-één met de eigenaar om tafel om je wensen te bespreken. We houden de lijntjes kort.

Bij Jansma Shipyard weet je altijd waar je aan toe bent. Dit bereiken we doordat we openheid bieden van de offertefase tot de voltooiing van het project. Ook nemen we je mee in alle stappen van het bouwproces en als er problemen zijn dan lossen we die samen op. Zo zorgen we ervoor dat je je product op tijd geleverd krijgt.